Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > KPTC6E20-41S-R-DN
KPTC6E20-41S-R-DN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KPTC6E20-41S-R-DN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CIRCULAR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KPTC6E20-41S-R-DN Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CIRCULAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3260 pcs Φύλλο δεδομένων MIL-C-26482 Series I (KPT, KPSE, MS)
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20
Χρήση Unshielded Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Τύπος For Female Sockets στοίβαγμα Κατεύθυνση Solder Cup
Τερματισμός ασπίδας Circular Shell Υλικό, Finish -
Shell Finish Aluminum Alloy Σειρά MIL-DTL-26482 Series I, KPTC
Κατάσταση RoHS Bulk Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black
Άλλα ονόματα 121659-5469 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 41 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή KPTC6E20-41S-R-DN
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-41 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Black Zinc Cobalt
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter
Διευρυμένη περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut, Shrink Boot Adapter Περιγραφή CIRCULAR
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.535" (39.00mm)