Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > KPT2E22-41SWEX
KPT2E22-41SWEX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KPT2E22-41SWEX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KPT2E22-41SWEX
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 820 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KPT2E22-41SWEX Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 820 pcs Φύλλο δεδομένων KPT,KPSE,KPTC Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC
Λήξη Solder θωράκιση -
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 8-33
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Σειρά KPT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα KPT2E2241SWEX Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)