Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > KPT07P12-10SW
KPT07P12-10SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KPT07P12-10SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KPT07P12-10SW
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KPT07P12-10SW Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1516 pcs Φύλλο δεδομένων KPT,KPSE,KPTC Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC
Λήξη Solder Cup θωράκιση -
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-3
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Σειρά KPT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IKPT07P12-10SW
KPT07P1210SW
Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Potted
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)