Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > KPT07F22-41SW
KPT07F22-41SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KPT07F22-41SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KPT07F22-41SW
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος KPT07F22-41SW Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4928 pcs Φύλλο δεδομένων KPT,KPSE,KPTC Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC
Λήξη Solder Cup θωράκιση -
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-3
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Σειρά KPT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IKPT07F22-41SW
KPT07F2241SW
Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 41
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Χαρακτηριστικά Strain Relief στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A