Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > KPT06J20-16SW
KPT06J20-16SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KPT06J20-16SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KPT06J20-16SW
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 364 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KPT06J20-16SW Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 364 pcs Φύλλο δεδομένων KPT,KPSE,KPTC Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 1000VAC, 1400VDC
Λήξη Solder Cup θωράκιση -
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Olive Drab Cadmium
Σειρά KPT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IKPT06J20-16SW
KPT06J2016SW
Προσανατολισμός W
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)