Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > KPT02A14-12SWEX
KPT02A14-12SWEX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KPT02A14-12SWEX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KPT02A14-12SWEX
Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN RCPT 12POS BOX MNT W/SKTS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος KPT02A14-12SWEX Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN RCPT 12POS BOX MNT W/SKTS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1747 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Λήξη Solder
Σειρά MIL-DTL-26482 Series I, KPT Κατάσταση RoHS Bulk
Άλλα ονόματα KPT02A1412SWEX Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange; Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή KPT02A14-12SWEX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 14-12 Χαρακτηριστικά Backshell
Διευρυμένη περιγραφή 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Περιγραφή CONN RCPT 12POS BOX MNT W/SKTS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock