Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > KJB6T15F19AD
KJB6T15F19AD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KJB6T15F19AD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KJB6T15F19AD
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος KJB6T15F19AD Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4402 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος For Male Pins
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά KJB
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός D
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Plastic
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Electroless Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.266" (32.16mm)