Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > KJB0T23J53AC
KJB0T23J53AC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά KJB0T23J53AC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος KJB0T23J53AC
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος KJB0T23J53AC Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4467 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος For Male Pins
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53 Shell Material Thermoplastic
Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel Σειρά KJB
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 53
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Plastic
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount