Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DEMAMT15PNMA101
DEMAMT15PNMA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DEMAMT15PNMA101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DEMAMT15PNMA101
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DEMAMT15PNMA101 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1328 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDEMAMT15PNMA101 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Cable Side (M3) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A