Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DDMAM50SA183F0
DDMAM50SA183F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DDMAM50SA183F0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DDMAM50SA183F0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DDMAM50SA183F0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 50 F CRIMP F0 ZINC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5838 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D)
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Shell Τέλος Πάχος -
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 50 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position
Επικοινωνία Τύπος Signal Τύπος υποδοχής Receptacle for Female Contacts
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DDMAM50SA101
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • Σε απόθεμα:1828
  • Μέρος#:DDMAM50SA197
  • Σε απόθεμα:2142
  • Μέρος#:DDMAM50S
  • Περιγραφή:DSUB 50 F CRIMP G50 ZINC
  • Μέρος#:DDMAM50S
  • Κατασκευαστές:Bel