Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCMMP21HA4SJ
DCMMP21HA4SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMMP21HA4SJ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMMP21HA4SJ
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMMP21HA4SJ Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1453 pcs Φύλλο δεδομένων DCMMP21HA4SJ Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά 24308-Style, Combo D®, D*MM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 21 (17 + 4 Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 40A Επικοινωνία Τύπος Signal and Power