Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCMM37SP
DCMM37SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMM37SP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMM37SP
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMM37SP Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1783 pcs Φύλλο δεδομένων DCMM37SP
Σειρά 24308-Style, D*MM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCMM37SP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A