Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCMM21WA4SJ
DCMM21WA4SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMM21WA4SJ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMM21WA4SJ
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMM21WA4SJ Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2953 pcs Φύλλο δεδομένων DCMM21WA4SJ
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά 24308-Style, Combo D®, D*MM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCMM21WA4SJ Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 21 (17 + 4 Coax or Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A