Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DCMA37SA101F0
DCMA37SA101F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCMA37SA101F0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCMA37SA101F0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 37 F CRIMP CAD
Product parameter
Αριθμός μέρος DCMA37SA101F0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 37 F CRIMP CAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5098 pcs Φύλλο δεδομένων DCMA37SA101F0
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C)
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Shell Τέλος Πάχος -
Σειρά D*MA Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCMA37SA101F0 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 200 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Thermoplastic Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position