Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCM37SDNMB
DCM37SDNMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCM37SDNMB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCM37SDNMB
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 169 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DCM37SDNMB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 169 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Σειρά D*M Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal