Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DCM37PENMB
DCM37PENMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DCM37PENMB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DCM37PENMB
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DCM37PENMB Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 5372 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) Shell Υλικό, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Σειρά D*M Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDCM37PENMB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal