Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMM25PKK87
DBMM25PKK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMM25PKK87 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMM25PKK87
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMM25PKK87 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3181 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Σειρά 24308-Style, D*MM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDBMM25PKK87 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Grounding Indents
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A