Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMM21W1PA
DBMM21W1PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMM21W1PA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMM21W1PA
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMM21W1PA Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2966 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Σειρά 24308-Style, Combo D®, D*MM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 21 (20 + 1 Coax or Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Φόρμα Επικοινωνίας Machined
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 50.0µin (1.27µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub, Combo
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DBMM21W1PNMB77
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
  • Σε απόθεμα:1024
  • Μέρος#:DBMM21W1PA101
  • Σε απόθεμα:5493
  • Μέρος#:DBMM21W1P