Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMM-13W3P
DBMM-13W3P
DBMM-13W3P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMM-13W3P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMM-13W3P
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMM-13W3P Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / RoHS δεν συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 9563 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 8-26 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Σειρά 24308-Style, Combo D®, D*MM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 051522-0001
DBMM-13W3P-ND
DBMM13W3P
IDBMM13W3P
IDBMM13W3P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 13 (10 + 3 Coax or Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Vendor undefined / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)