Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMF13W3S
DBMF13W3S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMF13W3S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMF13W3S
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMF13W3S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11084 pcs Φύλλο δεδομένων Combo D Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 8-26 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Σειρά Combo D®, D*M Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDBMF13W3S Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 13 (10 + 3 Coax or Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included) Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub, Combo Χρώμα Black
Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DBMF13W3SK126
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 13POS