Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMAM-44S
DBMAM-44S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMAM-44S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMAM-44S
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMAM-44S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1864 pcs Φύλλο δεδομένων DBMAM44S
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 051533-0038
DBMAM44S
IDBMAM44S
IDBMAM44S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 44
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal