Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMA44PMK87
DBMA44PMK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMA44PMK87 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMA44PMK87
Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή DSUB 44 M PCB STR HD TIN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 341 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMA44PMK87 Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Διαθέσιμη ποσότητα 341 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Τάση 22-28 AWG Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp στοίβαγμα Κατεύθυνση Signal
Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά MIL-DTL-24308, D*MA
Κατάσταση RoHS Bulk Pitch - Σύνδεσμος -
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 44 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Grounding Indents Διευρυμένη περιγραφή 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Crimp
Περιγραφή DSUB 44 M PCB STR HD TIN Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Housing/Shell (Unthreaded)
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Φόρμα Επικοινωνίας 3 (DB, B) High Density