Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBM25PDK87
DBM25PDK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBM25PDK87 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBM25PDK87
Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DBM25PDK87 Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3531 pcs Φύλλο δεδομένων DBM25PDK87
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Τάση - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Signal
Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά MIL-DTL-24308, D*M
Κατάσταση RoHS Bulk Pitch - Σύνδεσμος -
Άλλα ονόματα IDBM25PDK87 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DBM25PDK87
Μήκος - τμήμα με σπείρωμα κάτω από την κεφαλή - Χαρακτηριστικά Grounding Indents
Διευρυμένη περιγραφή 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Housing/Shell (Unthreaded) τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A