Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAY15SOL2
DAY15SOL2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAY15SOL2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAY15SOL2
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DAY15SOL2 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 5785 pcs Φύλλο δεδομένων DAY15SOL2
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Σειρά Original D Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDAY15SOL2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Thermoplastic φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Φόρμα Επικοινωνίας Machined
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DAY15S
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:DSUB 15 F SOD FLO G ZINC
  • Σε απόθεμα:9672
  • Μέρος#:DAY15P
  • Περιγραφή:CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT