Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAUE15PBB
DAUE15PBB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAUE15PBB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAUE15PBB
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAUE15PBB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5658 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Σειρά D*U Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal