Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAMMN15SNA197
DAMMN15SNA197
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMMN15SNA197 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMMN15SNA197
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMMN15SNA197 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 3747 pcs Φύλλο δεδομένων DAMMN15SNA197
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Σειρά 24308-Style, D*MM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDAMMN15SNA197 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side, Female Screwlock (4-40) Χαρακτηριστικά Board Lock
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A