Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAMM15PDNMBK52
DAMM15PDNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMM15PDNMBK52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMM15PDNMBK52
Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 532 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMM15PDNMBK52 Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 532 pcs Φύλλο δεδομένων DAMM15PDNMBK52 Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Τάση - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Signal
Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Brass, Gold Plated Σειρά MIL-DTL-24308, D*MM
Κατάσταση RoHS Bulk Pitch - Σύνδεσμος -
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Mounting Brackets Διευρυμένη περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Housing/Shell (Unthreaded)
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Φόρμα Επικοινωνίας 2 (DA, A)