Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAMM-15S-L
DAMM-15S-L
DAMM-15S-L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMM-15S-L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMM-15S-L
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMM-15S-L Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4790 pcs Φύλλο δεδομένων DAMM15SL
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 24308-Style, D*MM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 051521-0040
DAMM-15S-L-ND
DAMM15SL
IDAMM15SL
IDAMM15SL-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά Mounting Brackets
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας Machined Επικοινωνία Τέλος Πάχος 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα Black
Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
DAMM-15S Image
  • Μέρος#:DAMM-15S
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Περιγραφή:CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT