Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAME15PNM
DAME15PNM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAME15PNM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAME15PNM
Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAME15PNM Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1158 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Τάση 20-28 AWG Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Cup στοίβαγμα Κατεύθυνση Signal
Κατάσταση RoHS Bulk Pitch - Σύνδεσμος -
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Cable Side (4-40)
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Φόρμα Επικοινωνίας 2 (DA, A)
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold Χρήση Connector D-Sub
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Black
καλώδιο Εγκαίνια Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) καλώδιο Διάμετρος -
Backspace Spacing Machined
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DAME15PNMB