Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAMC11W1PJK87
DAMC11W1PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMC11W1PJK87 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMC11W1PJK87
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMC11W1PJK87 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5514 pcs Φύλλο δεδομένων Combo D CatalogDAMC11W1PJK87 Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) - 11C1, 11W1 Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Σειρά Combo D®, D*M Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 11 (10 + 1 Coax or Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal and Coax or Power (Not Included)