Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAMAMY15PNMB
DAMAMY15PNMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMAMY15PNMB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMAMY15PNMB
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMAMY15PNMB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2217 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDAMAMY15PNMB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A