Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DAMAME26S
DAMAME26S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMAME26S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMAME26S
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMAME26S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1595 pcs Φύλλο δεδομένων DAMAME26S Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal