Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DAMAM15SNMBK47F0
DAMAM15SNMBK47F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DAMAM15SNMBK47F0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DAMAM15SNMBK47F0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 15 F NM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DAMAM15SNMBK47F0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 15 F NM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1819 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 1 (DE, E) High Density
Shell Υλικό, Finish Brass, Gold Plated Shell Τέλος Πάχος 50µin (1.27µm)
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDAMAM15SNMBK47F0 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 500 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Thermoplastic Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position