Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > APD-2CS51-S
APD-2CS51-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APD-2CS51-S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APD-2CS51-S
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 51POS PNL MT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APD-2CS51-S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 51POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3109 pcs Φύλλο δεδομένων APD Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος For Female Sockets
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή - Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Shell Finish - Σειρά APD 51-Way
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1003-2324
APD2CS51S
Προσανατολισμός 2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 51 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
στέγαση χρώμα Yellow Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 51 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount