Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > APD-1AP19S-R
APD-1AP19S-R
APD-1AP19S-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APD-1AP19S-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APD-1AP19S-R
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
80 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APD-1AP19S-R Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5461 pcs Φύλλο δεδομένων APD Series Catalog
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τύπος For Male Pins
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή - Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Shell Finish - Σειρά APD 19-Way
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1003-2081
Προσανατολισμός 1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 19 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof περιλαμβάνει 2 pcs - 1 Connector, 1 O-Ring
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount