Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 2DB52S-F172
2DB52S-F172
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2DB52S-F172 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2DB52S-F172
Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 2DB52S-F172 Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4698 pcs Φύλλο δεδομένων 2D Series
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Τάση - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Crimp στοίβαγμα Κατεύθυνση Signal
Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Σειρά Micro, 2D
Κατάσταση RoHS Bulk Pitch - Σύνδεσμος -
Άλλα ονόματα 096438-0000
2DB-52SF172
2DB52SF172
I2DB-52SF172
I2DB-52SF172-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 52
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Περιγραφή CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Cable Side, Male Jackscrew (4-40)
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Φόρμα Επικοινωνίας 3 (DB, B) Double Density