VOF-550-48
VOF-550-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VOF-550-48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VOF-550-48
Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 150W/550W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 431 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VOF-550-48 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 150W/550W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 431 pcs Φύλλο δεδομένων VOF-550 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm) Σειρά VOF-550
Ισχύς (Watts) 150W (550W Forced Air) Αλλα ονόματα 102-4458
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 11.46A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 11.46A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CE, cURus, NEMKO εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
VOF-65-24 Image
  • Μέρος#:VOF-65-24
  • Κατασκευαστές:CUI, Inc.
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 24V 65W
  • Σε απόθεμα:5181
VOF-6-15 Image
  • Μέρος#:VOF-6-15
  • Περιγραφή:POWER SUPPLY SWITCHING 15V 6W
  • Σε απόθεμα:9823
VOF-45-9 Image
  • Μέρος#:VOF-45-9
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 9V 45W
VOF-65-12 Image
  • Μέρος#:VOF-65-12
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 12V 65W
VOF-6-5 Image
  • Μέρος#:VOF-6-5
  • Περιγραφή:POWER SUPPLY SWITCHING 5V 6W
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 15V 50W
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 12V 120W/500W
  • Σε απόθεμα:433
VOF-6-24 Image
  • Μέρος#:VOF-6-24
  • Περιγραφή:POWER SUPPLY SWITCHING 24V 6W
VOF-50-5 Image
  • Μέρος#:VOF-50-5
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 5V 33W