VOF-350-15
VOF-350-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VOF-350-15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VOF-350-15
Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 200W/325W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 773 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
54 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VOF-350-15 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 200W/325W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 773 pcs Φύλλο δεδομένων VOF-350 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm) Σειρά VOF-350
Ισχύς (Watts) 200W (325W Forced Air) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input Αποδοτικότητα 92%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 21.67A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 21.67A