VOF-120-24
VOF-120-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VOF-120-24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VOF-120-24
Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 120W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VOF-120-24 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1720 pcs Φύλλο δεδομένων VOF-120 Series
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 277 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Σειρά VOF-120
Ισχύς (Watts) 120W Αλλα ονόματα 102-3363
VOF12024
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Αποδοτικότητα 87.5% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 277 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.