Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > LED οδηγούς > VLD24-500
VLD24-500
VLD24-500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VLD24-500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VLD24-500
Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή LED SUPPLY CC BUCK 2-30V 500MA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος VLD24-500 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή LED SUPPLY CC BUCK 2-30V 500MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5199 pcs Φύλλο δεδομένων VLD24 Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.008 lb (3.63g)
Τάσης - Έξοδος 2 ~ 30 V Τάση - Εισόδου (Min) 6.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Constant Current
τοπολογία Buck Μέγεθος / Διαστάσεις 0.90" L x 0.40" W x 0.37" H (22.9mm x 10.2mm x 9.5mm)
Σειρά VLD24 Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-1900
656-90702R
VLD24500
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 71°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 96%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 500mA 2 ~ 30 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA εγκρίσεις -