DPD120030-P9P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DPD120030-P9P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DPD120030-P9P
Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DPD120030-P9P Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4252 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος -
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 120VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm) Σειρά -
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς (Watts) 3.6W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm
Τύπος εισόδου Fixed Blade Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή 12V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 300mA
καλώδιο Μήκος 72" (1.83m) εγκρίσεις -