DPA120050-P5/R-SZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DPA120050-P5/R-SZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DPA120050-P5/R-SZ Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5756 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 12VAC
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 6W Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Τύπος εισόδου Fixed Blade Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή 12VAC 500mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA