Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > TS24CF11CDT
TS24CF11CDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TS24CF11CDT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TS24CF11CDT
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 24.576000 MHZ
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TS24CF11CDT Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 215911 pcs Φύλλο δεδομένων ATSSMTS (TS) Series DatasheetFrequency Code Table
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Σειρά ATSSMTS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση HC-49/US Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 18pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Ανοχή συχνότητας ±10ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 24.576MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 24.576MHz ±10ppm Crystal 18pF 30 Ohms HC-49/US
Σχετικά προϊόντα
TS250-130F-2 Image
  • Μέρος#:TS24715A00J0G
  • Κατασκευαστές:Amphenol FCI
  • Περιγραφή:TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM