Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > LP330F33CDT
LP330F33CDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP330F33CDT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP330F33CDT
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 33.000000MHZ SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP330F33CDT Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 182505 pcs Φύλλο δεδομένων Frequency Code TableATSSMLP (LP) Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Σειρά ATSSMLP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση HC-49/US Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 18pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm Συχνότητα 33MHz
Λεπτομερής περιγραφή 33MHz ±30ppm Crystal 18pF HC-49/US