Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > LP19BF33CDT
LP19BF33CDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP19BF33CDT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP19BF33CDT
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 19.660800MHZ SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP19BF33CDT Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 245644 pcs Φύλλο δεδομένων Frequency Code TableATSSMLP (LP) Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Σειρά ATSSMLP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση HC-49/US Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 18pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm Συχνότητα 19.6608MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 19.6608MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Σχετικά προϊόντα
LP1OA1AG Image
  • Μέρος#:LP1OA1AG
  • Κατασκευαστές:E-Switch
  • Περιγραφή:SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 30V
  • Σε απόθεμα:74857
LP1OA1AR Image
  • Μέρος#:LP1OA1AR
  • Κατασκευαστές:E-Switch
  • Σε απόθεμα:70682
LP1OA1AB Image
  • Μέρος#:LP1OA1AB