Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > LP098F33IET
LP098F33IET
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP098F33IET με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP098F33IET
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 9.830400MHZ SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP098F33IET Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 218242 pcs Φύλλο δεδομένων Frequency Code TableATSSMLP (LP) Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Σειρά ATSSMLP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση HC-49/US Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 20pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm Συχνότητα 9.8304MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 9.8304MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:LP08202R7335
  • Κατασκευαστές:Taiyo Yuden
  • Περιγραφή:CAP, 3.3F +/- 20%, 2.7V, 8.0X20.