Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > LP060F35CDT
LP060F35CDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP060F35CDT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP060F35CDT
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 6.000000MHZ SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP060F35CDT Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 239849 pcs Φύλλο δεδομένων Frequency Code TableATSSMLP (LP) Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Σειρά ATSSMLP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση HC-49/US Αλλα ονόματα LP600F35CDT
LP600F35CDT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 18pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm)
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 60MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 60MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms HC-49/US
Σχετικά προϊόντα
LP0603N5200ANTR Image
  • Μέρος#:LP0603N5200ANTR
  • Κατασκευαστές:AVX Corporation
  • Περιγραφή:FILTER LOW PASS 5.2GHZ 0603 SMD
  • Σε απόθεμα:116843
LP0603N5500ANTR Image
  • Μέρος#:LP0603N5500ANTR
  • Περιγραφή:FILTER LOW PASS 5.5GHZ 0603 SMD