Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Θερμική - καταβόθρες θερμότητας > LAT0127B2CB
LAT0127B2CB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LAT0127B2CB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LAT0127B2CB
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή HEATSINK PWR .50"H BLACK TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LAT0127B2CB Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 4137 pcs Φύλλο δεδομένων LA-B7 SeriesLA-B7, LA-B2 Series
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 1.290" (32.77mm)
Τύπος Board Level Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό 15.00°C/W
Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow - Σχήμα Rhombus
Σειρά LA-B2 Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία -
πακέτο Ψύξη TO-127, TO-220 Αλλα ονόματα 294-1037
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) υλικό Finish Black Anodized
Υλικό Aluminum Μήκος 1.630" (41.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 0.500" (12.70mm)