Σπίτι > Προϊόντα > Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία > Κρύσταλλα > ATS111CSM-1E
ATS111CSM-1E
ATS111CSM-1E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATS111CSM-1E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATS111CSM-1E
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ATS111CSM-1E Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 395344 pcs Φύλλο δεδομένων ATS(-SM) Series Datasheet
Κατηγορία Κρύσταλλοι, ταλαντωτές, αντηχεία Τύπος MHz Crystal
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Σειρά ATS-SM