Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Δίκτυα αντίστασης, συστοιχίες > 768163563GP
768163563GP
768163563GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 768163563GP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 768163563GP
Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 56K OHM 16SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1032 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 768163563GP Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 56K OHM 16SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92940 pcs Φύλλο δεδομένων 768 Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±2%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Σειρά 768
Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση - Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων -
Αντίσταση (Ohms) 56k Ισχύς ανά στοιχείο 200mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 8
Αριθμός Pins 16 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Λεπτομερής περιγραφή 56k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) κύκλωμα Τύπος Isolated